29 maja 2023

Miasto Wnętrz

Blog o tematyce wystroju wnętrz

Firany w domu

 

Firany – dobry smak czy kicz?

 

salonNiektórzy uważają, że zawsze są modne. Na całym świecie używane tworzą klimat i upiększają dom zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Coś w tym musi być ponieważ jak się wchodzi do pokoju, to głównie pada wzrok na okna. Zwolennicy firan uważają, że dają one wrażenie przytulności w mieszkaniu i poczucie bezpieczeństwa oraz odrobinę intymności.

Choć firany w ostatnich latach zmieniły swoją funkcje z tych zasłaniających okna na dekoracyjne, to dzięki nowoczesnym kreacjom i materiałom można te dwie funkcje połączyć w ciekawy sposób. Projektanci stworzyli wiele pomysłów, których wcześniej nikt nie zaliczyłby do klasy firanek. Dobry smak to podstawa.

Jeśli zakupiliśmy nowe mieszkanie albo to w pierwszym rzucie myślimy w jakim stylu go urządzić. styl nowoczesny kusi swoją prostotą, a futurystyczny zdecydowanie będzie odbiegał od standardów. Sięgnij wówczas nie tylko po nowoczesne meble, ale również firany.

Inspiracja w salonie firan

W salonie firan mieszczącym się w Mieście Wnętrz znajdziemy wiele cennych materiałów, które zainspirują niejednego właściciela nowego mieszkania czy domu.

W salonie firan w salonie BRW przy ul. Serbskie 9 do dyspozycji będziemy mieli wiele różnych możliwości począwszy od delikatnej organzy, którą można układać w regularne fale, aż po firanki panelowe, albo makarony.

Całość możemy uzupełniać kolorami albo dekorowaną ozdobną taśmą. Zanim wybierzesz się na zakupy po firany w Mieście Wnętrz przy ul. Serbskiej 9 zmierz dokładnie swoje okno. Nie zaszkodzi również zajrzeć do internetu i poszukać inspiracji. Ilość możliwych koncepcji może być ogromna, jednakże każda z nich może stanowić podstawę do twojego własnego projektu. Postaraj się jednak być wierna zasadzie: umiar, prostota i elegancja, w przeciwnym razie możemy stworzyć kicz.