17 maja 2024

Miasto Wnętrz

Blog o tematyce wystroju wnętrz

Meble stylowe

Ciągle jeszcze modne

019603161Każdy kto próbował wie, że bardzo trudno urządzić cały salon czy sypialnię antykami tak, by wszystkie one pasowały  do siebie pod względem stylu, koloru czy też wymiarów. Największe kłopoty pojawią się wtedy, gdy wybieramy meble do małej sypialni.

Ogólnie antyki są trudno dostępne, często więc zmuszeni jesteśmy do nabycia tego, co akurat pojawiło się na aukcji czy wpadł nam w oko na jakimś targu staroci. W takiej sytuacji jesteśmy dosłownie o krok od zamiany salonu w skład przypadkowych starych sprzętów. Dobrym rozwiązanie wydaje się być nabycie mebli stylizowanych. W ten sposób można bez problemu skompletować umeblowanie całego pokoju w wybranym przez nas stylu czy kolorze drewna.
Ponadczasowy charakter mebli podkreślają rzeźbione zwieńczenia oraz eleganckie, biżuteryjne uchwyty, które przyciągają wzrok i podnoszą prestiż mieszkania. W dzisiejszych czasach bogata kolorystyka systemu zwiększa możliwości aranżacyjne. Szlachetny „kasztan” czy wytworny „dąb „ to kolory drewna, które otulą wnętrze swoim ciepłem i zapewnią miłą atmosferę w pomieszczeniach. Wśród mebli Black Red White również znajdziemy meble stylizowane. W ofercie znajdują się nie tylko komody, szafy i krzesła ale również fotele wypoczynkowe takie jak: fotel Cupido ES , fotel Cupido II ES.

Trafiłes na tę stronę szukając:

  • brw meble stylizowane