26 maja 2023

Miasto Wnętrz

Blog o tematyce wystroju wnętrz

System Kent

Kent – kolekcja klasyczna

meble_styloweMeble stylowe mają w sobie jakiś czar oraz magię minionej epoki. Styl i klasa to słowa, które kojarzą nam się z eleganckimi osobami, dobrze urodzonymi i bogatymi. Takie osoby idealnie pasują do wnętrz, w których dominują nie tylko meble stylowe ale i cały wystrój nawiązuje do kanonu wyższych sfer. Takie meble mają niewątpliwie swoje zalety. Piękne, misternie zdobione meble są wspaniałą ozdobą każdego domu dodając wnętrzom sporo luksusu.

Stylizowane meble często górują nad antycznymi. Takie meble mają wielu zwolenników, może dlatego, że starodawne meble stylowe są zwykle bardzo porządnie wykonane. Ponadto są drewniane, co nadaje im jeszcze większą wartość.

Każdy, kto nie przepada za nowoczesnymi rozwiązaniami, może wybrać się do salonu Black Red White w Poznaniu przy ul. Serbskiej 9. Jeśli chodzi o meble stylowe to, na uwagę zasługuje system Kent. System ten stylizowany na meble minionej epoki, dopracowane zostały najmniejszym szczególe. Zdobienia, w kolorze złotym zachwycą niejedną osobę czy gościa, który odwiedzi salon Black Red White.