17 czerwca 2024

Miasto Wnętrz

Blog o tematyce wystroju wnętrz

Antyki nowe czy stare?

Jakie meble wybrać?

meble_styloweJaka jest przewaga antyku nad meblem stylizowanym? Kupując mebel stylizowany masz pewność, że jesteś jego pierwszym właścicielem. Kupujesz nową szafę, kredens czy komodę i nie musisz więc zastanawiać się, czy w przeszłości była użytkowana zgodnie z jej przeznaczeniem i czy nie posiada jakichś felerów (np. obecność korników), które sprzedający skrzętnie ukrył przed tobą.

Dodatkowo masz gwarancję producenta na nabyte meble. Gwarancja daje pewność, że w razie jakichkolwiek problemów z zakupionym biurkiem czy stołem, możesz śmiało domagać się wymiany mebla lub zwrotu pieniędzy. Oczywiście jeśli będziesz stosował się do zaleceń jego producenta i użytkował mebel zgodnie z jego przeznaczeniem.

Długie życie twoich mebli

Replika antycznego mebla pewnie posłuży tobie i twojej rodzinie przez długie lata. Przecież wykonano ją niedawno, z młodego drewna i nie została jeszcze podniszczona z uwagi na swój wiek . Wiele antyków wraz z upływającym czasem tracić na jakości. Zestawy mebli Natalia lub N. York będą doskonale oddawały nastrój minionej epoki.

Zwolenników mebli z duszą zapraszamy do Miasta Wnętrz w Poznaniu przy ul. Serbskiej.

Trafiłes na tę stronę szukając:

  • stare przesla ogrodzenia antyczne